Onze betrokkenheid bij de gemeenschap
Wij geloven in de kracht van samenwerking en maatschappelijke betrokkenheid. Daarom ondersteunen wij verschillende initiatieven die bijdragen aan een sterke en verbonden gemeenschap. Hieronder vindt u een overzicht van de projecten en organisaties die wij graag een warm hart toedragen.
Partnerschap Diergaarde Blijdorp
KernBouw is sponsor van Diergaarde Blijdorp in Rotterdam. Met de adoptie van de otter ondersteunen we het natuurbehoud en de duurzame ambities van het park. Deze samenwerking sluit aan op onze eigen visie: verantwoord omgaan met materialen, energie én de wereld om ons heen.
Blijdorp zet zich in voor het behoud van biodiversiteit, educatie en duurzame bedrijfsvoering.
De otter staat bekend om zijn zorg voor zijn omgeving. Voor ons is dat herkenbaar: we zorgen niet alleen voor de omgeving, maar ook voor onze mensen. Met eerlijkheid, directheid, passie en plezier maken wij dagelijks het verschil. We werken aan projecten die energiezuinig, circulair en toekomstbestendig zijn, met oog voor mens en milieu. Zo hebben wij voor Blijdorp bijvoorbeeld het tijgerverblijf gerenoveerd.
Vanuit onze rol als bouwbedrijf dragen wij bij door niet alleen te bouwen, maar ook te behouden.
Lid van de Thomas Wilson Business Club
KernBouw is lid van de Thomas Wilson Business Club, verbonden aan de Phil in Haarlem. Een plek waar muziek, ontmoeting en ondernemerschap samenkomen.
Voor ons een logische stap. We werken graag aan projecten die mensen verbinden in de bouw en daarbuiten. De Phil is zo’n plek. Met onze steun dragen we bij aan het behoud van een sterke culturele voorziening in de stad. En ondertussen ontmoeten we mooie mensen, bij inspirerende muziek.
Topsport en KernBouw
Hidde Mollee & KernBouw – Samen in beweging
KernBouw ondersteunt triatleet Hidde Mollee in zijn weg naar de internationale top. Hidde werd als topsporter ontdekt tijdens een talentdag van NOC*NSF. Hij combineert zijn sportcarrière met een studie en woont, samen met andere topsporters, in Amsterdam. Samen met zijn marketingbureau Just Sports Marketing werkt hij doelgericht toe naar zijn ultieme doel: deelname aan de Olympische Spelen van 2028.
Sport verbindt
Met deze samenwerking onderstrepen we het belang van een gezonde geest in een gezond lichaam. Sport verbindt, geeft energie en leert je omgaan met tegenslag en succes – kwaliteiten die ook in de bouw onmisbaar zijn.
Hidde werkt keihard voor zijn doel, en wij zijn trots dat we daar als partner een bijdrage aan kunnen leveren. Want voor ons is deze samenwerking meer dan sponsoring.
Hidde deelt zijn discipline en mindset met onze mensen: een levend voorbeeld van doorzettingsvermogen, teamwork en professioneel handelen. Een paar keer per jaar trekken we samen op – op de fiets, tijdens een hardloopronde of bijvoorbeeld in de spinningzaal. Van de marathon van Rotterdam tot een rondje vanaf kantoor of op de Tacx: het contact is actief en wederzijds inspirerend.
Zijn focus en energie houden ons scherp. Het maakt tastbaar wat het betekent om elke dag een stap beter te willen worden – of je nu op een bouwplaats staat of een triatlonwedstrijd ingaat.
Wat deze samenwerking oplevert:
• Voor Hidde: stabiliteit, toegang tot training, materialen en waardevolle verbindingen.
• Voor KernBouw: een ambassadeur die laat zien wat het betekent om met focus, inzet en verbinding iets groots te bereiken.
• Voor beiden: een partnerschap dat verder gaat dan bedrijfsresultaat. We investeren in groei, in mensen, in de lange termijn.
We geloven in duurzame relaties. En we investeren graag in mensen die het verschil maken.
KernBouw bouwt aan de toekomst samen met JINC
JINC strijdt voor een maatschappij waarin je achtergrond niet je toekomst bepaalt. Daarom helpt JINC jongeren van 8 tot en met 16 jaar die opgroeien in een omgeving met veel werkloosheid en weinig rolmodellen op weg naar een goede start op de arbeidsmarkt. Via het JINC-programma maken ze kennis met allerlei beroepen, ontdekken ze welk werk bij hun talenten past en leren ze solliciteren. Zo krijgen dankzij JINC jaarlijks meer dan 87.000 basisschool- en vmbo-leerlingen de kans om te groeien.
KernBouw draagt sinds 2025 financieel bij om de JINC-projecten mogelijk te maken en stelt medewerkers beschikbaar als vrijwilliger, in de rol van trainer of coach. Daarnaast hebben wij inmiddels al meerdere stagiaires ontvangen en ook twee jonge “bazen” mogen verwelkomen tijdens het JINC-project Baas van Morgen.
Wij krijgen er iets waardevols voor terug: de kans om een verschil te maken in het leven van kinderen én de kans om te investeren in ons bedrijf. Zo versterken wij onze binding met de maatschappij en bieden deelnemende werknemers een inspirerende ervaring.
Een quote van een van de “bazen” zegt genoeg:
“Bedankt voor deze magische dag!”